Dzisiaj to największy i przez wielu uważany za najlepszy portal o cukrzycy - mojacukrzyca.org.

Strona przeznaczona jest dla osób chorych na cukrzycę, jak również dla wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Głównym celem serwisu jest dostarczanie aktualnych informacji z dziedziny diabetologii oraz umożliwienie nawiązania kontaktu między diabetykami. Do dyspozycji pozostaje obszerne forum dyskusyjne oraz cotygodniowe spotkania na czacie. Na forum specjalna sekcja przeznaczona jest dla „słodkich mam” planujących i oczekujących potomków. Forum jest ogromnym wsparciem w codziennym zmaganiu się z chorobą.

Na portalu prezentowane są aktualności związane z diabetologią. Można przeczytać, co dzieje się w Polsce, zobaczyć zaproszenia i relacje z imprez oraz wydarzeń, a także zapoznać się z artykułami z mediów lokalnych i ogólnoświatowych. Dostępne są informacje o cukrzycy oraz o prawidłowym odżywianiu. Obszerne i rozbudowane działy dotyczą pomp insulinowych, glukometrów, nakłuwaczy, penów i insulin. Znajdziemy tu porady dietetyków, psychologów, a także ginekologów (szczególnie pomocne dla kobiet w ciąży z cukrzycą). Oprócz tego prezentowane są ceny leków refundowanych dla diabetyków. Zobaczyć można, jak wyglądało leczenie cukrzycy w poprzednich dekadach.

Największym atutem serwisu jest obiektywne prezentowanie materiałów. Aktualizacje wprowadzane są kilka razy w tygodniu. Założeniem serwisu jest to, aby wszyscy tworzyli jego zawartość. Każdy może przesłać opowiadanie, czy też zamieścić komunikat lub ogłoszenie.

Portal mojacukrzyca.org wspiera wiele akcji i wydarzeń. Trzykrotnie w Krakowie współorganizował Marsz Diabetyków z Przyjaciółmi, od pięciu lat współorganizuje akcję Słodki Tramwaj, która polega na przeprowadzaniu bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi w różnych miastach Polski. Co roku przeprowadzane są aukcje internetowe na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal obejmuje patronaty medialne i wspiera wydarzenia dla cukrzyków. Dla wielu osób jest pierwszym źródłem informacji.

Jerzy Magiera, autor portalu, kiedy zakładał stronę w 2001 roku miał zaledwie 16 lat. Obecnie ma 29, portal w dalszym ciągu to jego największa pasja. Ponad dwa lata temu ożenił się z Małgorzatą – dziewczyną poznaną na „spotkaniach słodkich” organizowanych właśnie przez swoją stronę. Największą ich radością jest 17 miesięczna córeczka Gabrysia.